Tasuta Mängud

Puuviljad Bejeweled

Mängu Bejeweled

Puuviljad Bejeweled

Puuviljad Bejeweled Hinnang: 5/10

Puuviljad Bejeweled mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Ära sidruni ja teha puu combo! Selles mängus sa luua rühmad on vähemalt neli vilja sama värvi. Loomine värvikombinatsioon kõik kaovad ja saate luua teiste transistor. Rühmitatud värvi nagu kõik mängud Bejeweled ja kaovad hoida ekraani tühjaks. Arvud saab keerata koos noolepatja panna värve kokku mängu ja allanoolt kukub puu, kuhu soovite.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7918 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 20 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7918 korda
Puuviljad Bejeweled

Bejeweled tüüpi mäng, rühmitades arvud on sama värvi, et need kaovad. Esita puu ehitada rühmade ületada sama värvi ekraanid ja paremini oma oskuste taset ja mängida sõltuvust mängu värve.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Puuviljad Bejeweled oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Bejeweled flash mäng nimega Puuviljad Bejeweled. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Puuviljad Bejeweled ja see on seotud Bejeweled. Meie uus mäng Puuviljad Bejeweled on üks parimaid mänge Bejeweled leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Puuviljad Bejeweled et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Puuviljad Bejeweled
TAGASI

Bejeweled Enim mängitud mängud

Lõputu Bejeweled Tasuta ►

Lõputu Bejeweled

4
4 / 10 - 3090 häält
Mängitud
38814
korda

Selles mängus sa pead mängu 3 või rohkem kalliskive sama tüüpi vertikaalselt või horisontaalselt. Et mängida, siis peavad vahetama punkt üks, mis on tema poolel. Kui külgnevad 3 või enamat kaubaartiklit, ma saan extra skoor ja sekundit sõltuvalt objekte, mida on liitunud. On erinevaid seadeid ja võimalusi. Püüa teha võimalikult paljudele liinidele samu elemente. Geomeetrilisi kujundeid, mis on rivistama osta aega ja punkte.

Bejeweled Ruumis Tasuta ►

Bejeweled Ruumis

5
5 / 10 - 1402 häält
Mängitud
32192
korda

See mäng on ruumiline versioon populaarne mäng \"Bejeweled\". Bejeweled on mäng kus sa pead vormis horisontaalse või vertikaalse ahelas kolm või rohkem kalliskive sama elementi, vahetades ühe pärl teiste kõrval gem. Esiteks klõpsate pärl, mida soovite muuta vasaku nupuga hiir ja pärast klõpsate muu gem, et on läheduses. Mõlemad kalliskivid vahetavad, kui üks, moodustavad nad horisontaalse või vertikaalse kett kolme või enama kalliskivid sama elementi.

Jõulukaunistused Line Tasuta ►

Jõulukaunistused Line

4
4 / 10 - 1584 häält
Mängitud
24443
korda

Bejeweled mängu versioon, kuid jõulud. Selles mängus sa pead rivistama 3 või enam ühesugust elemendid, vahetada toode veel, et kõrval on tema. Punch kirje, siis kasuta hiire vasakut nuppu, et liikuda ekraanil liigub hiir. Elemendid on ühtlustada on kaunistused, näiteks: täht põhja, lumememm, jõulud kellad, lumehelves, kommid, jõulupuu ja rohkem. Tee read ja teenida punkte võrdse elemente. Elemendid, mis on rivistama, on jõulud, näiteks: polar star, lumememm, jõulud kellad, jõulu ...