Tasuta Mängud

Bejeweled

Mängida Bejeweled mängud

Bejeweled mängud

Bejeweled mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Bejeweled mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud Bejeweled mäng

Võitlema Bejeweled

 võitlema bejeweled mäng Tasuta ►

Seda omakorda põhinev match-3 mängu. On sinu kord, swap üks pärl koostöös lähedalasuvate pärl moodustada rida kolme või enama sobitamise kalliskivid. Vahetus kalliskivid ümber, lihtsalt klikkida või lohistada nii kalliskivid. Kalliskivid see plahvatab, kui sobitada ahelas 3 või rohkem, siis uusi kalliskive väheneb ekraani ülaosas täi ... Loe edasi

Bejeweled tasuta mängud mängida tasuta eesti bejeweled tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta Bejeweled mängud

Uus Bejeweled

Bejeweled

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängud nagu Bejeweled viia sama või sarnane arvud liinidel. Ehted jooned ja arvud võrdsed ja nii üksteist ja umbes ekraani. Play Bejeweled online. Intelligentsus ja kiirus teha rida kolme elementi sarnased, siis need elemendid kaovad ja liikuda ekraanil. Kui rohkem elemente on sarnane grupp, nad annavad rohkem punkte ja saad auhindu. Võite viia asjad on väga erinevad ja teema, nagu puuviljad, ehteid, maiustusi, mänguasju, esemeid, sport, kujundid ja palju muud. Sa pead olema väga kiire, et lahendada need read varsti. Tasuta versioonid mänge nagu Bejeweled.

Bejeweled Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta Bejeweled flash mängud. See kategooria on seotud mänge nagu bejeweled, teha rühma sama või sarnaste objektide et muuta need kaovad ja annavad meile punkti. tasuta versioonid programmid, mis tasuta teistel saitidel, siin nad on vabad. liigutage arvud sõrmega või hiirega luua viimist sama kuju ja nii need kaovad. get võrra teeme sarnaseid asju rühmad. sa pead olema nutikas ja kiire kerida taset, kus arvud on raskem rühm, sest seal on rohkem erinevaid ja sul on vähem aega mängida kõikidel tasanditel. alusta kiiresti lõpule nagu mitmel tasandil kui võimalik nii kiiresti kui võimalik.. Siit leiad Bejeweled tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus Bejeweled mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. Bejeweled päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.