Tasuta Mängud

Batman

Mängida Batman mängud

Batman mängud

Batman mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Batman mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud Batman mäng

Tegelastest Huviorbiidis

 tegelastest huviorbiidis mäng Tasuta ►

Selles mängus pead valima paar nende seas (Pen-Jake, Hele-L, Batman-Superman, maja-Wilson, Will-Carltoon, Conan-Max, Tyler-Jack ja Stewart-Colbert) rünnata oma vaenlasi ja leida objekti, et arvuti ütleb sulle. Kasutage parem / vasak nooli teisaldada, kuni nool hüpata, alanuolta küürutama, kirjas S Punch, kirja lüüa ja tähed D lüliti). ... Loe edasi

Batman tasuta mängud mängida tasuta eesti batman tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta Batman mängud

Uus Batman

Batman

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Bruce Wayne on Batman, on salajane identiteet superkangelane ja võidelda kurjuse abiga Catwoman ja Robin. Mängud superkangelane koomiksid koos väljaanded eri sarja aastakümneid tagasi. Robin on tema assistent. Batgirl on tüdruk, kes saadab kangelane.Administraator, kes õpib nimetatakse Alfred Pennyworth. Dark Knight on nimi väljaannetesse. Adventures of Batman, koomiksite superkangelane, kes võitleb kurjade tegelastega nagu Riddler, Poison Ivy, Joker ja Penguin. Batman elab Batcave ja Batmobile drives. Ehitamine vidinaid ja relvade võidelda vaenlased. Teil ei ole erilist võimu, kuid tema oskused ja tugevus on see, mis te kasutate, et võidelda kurja.

Batman Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta Batman flash mängud. See kategooria on seotud catwoman on naise suhtumine sarnane superkangelane, kuid algab paha, siis jõuab on kangelane. bat man, on oma sümbol nahkhiir avatud tiivad kollasel taustal. ta liigub öösel ja elavad koobas täis nahkhiiri. bat man games, kus ta peab võitlema õela vaenlasi ja kaitsta süütuid. elab gotham city, mis on esindatud new york. teil ei ole suurriigid, kuid pärast surma tema vanemad käes varas on võidelda kurjuse jõudude oma luure, jõudu ja osavust. bruce wayne on batman ja on miljonär.. Siit leiad Batman tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus Batman mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. Batman päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.