Tasuta Mängud

Koristus päev Barbie maja

Mängu Barbie

Koristus päev Barbie maja

Koristus päev Barbie maja Hinnang: 4/10

Koristus päev Barbie maja mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 135075 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 19126 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 135075 korda
Koristus päev Barbie maja

Barbie, Mattel mänguasjad, koduperenaised,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Koristus päev Barbie maja oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Koristus päev Barbie maja. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Koristus päev Barbie maja ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Koristus päev Barbie maja on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Koristus päev Barbie maja et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Koristus päev Barbie maja
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252515
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18188 häält
Mängitud
135843
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase Tasuta ►

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase

2
2 / 10 - 25686 häält
Mängitud
124475
korda

Kas sulle meeldib Barbie? Barbie mäng, see on esimene tase, siin tükki on järjestatud, nii et see on lihtsam kohandada tükki. Pane iga tükk pilt paika nii, et pilt on valmis. See on lihtne mäng, lapsed, et see meeldib väga. Nad saavad mängida igas vanuses inimestele. Barbie nukk on üks tüdrukute lemmik mänguasjad ja mõned lapsed. Esindab esteetilise ideaali ja isiksus on andnud läbi multifilmide seeria ja filme ta peaosa.