Tasuta Mängud

Printsess Barbie

Mängu Barbie

Printsess Barbie

Printsess Barbie Hinnang: 6/10

Printsess Barbie mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Barbie on printsess ja peab olema täiuslik tantsida prints selles mood mäng. Et mängida pead olema hea maitse ja stiil. Et mängida pead meik, kamm ja kleit haldjas printsess nuku. Sa hiirega klikkima element, mida soovite rakendada tema ilus nägu ja navigatsiooniseadmete hiire liikumist. Teil on võimalik muuta, mida tahad, mõnikord on tunne, nagu mängides kontod. Easy tasemel lastele ja kõigile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 20825 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1220 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 20825 korda
Printsess Barbie

Määra tale printsess teil kohandada lapse iseloomu nukk inspireeritud edu. Üks populaarsemaid mänguasju Mattel.Tegevus lastele, kus nad peavad meik, kamm ja kleit probleem. Kui olete saate printida tulemus näha paberil on. Saad valida ehteid, juuksed kärped, juuste värvi, mood, ehted ja palju muud. Sõltuvust mäng tüdrukutele, kes armastavad moe.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Printsess Barbie oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Printsess Barbie. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Printsess Barbie ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Printsess Barbie on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Printsess Barbie et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Printsess Barbie
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252794
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18188 häält
Mängitud
136100
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19126 häält
Mängitud
135382
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.