Tasuta Mängud

Barbie jääl (pusle)

Mängu Barbie

Barbie jääl (pusle)

Barbie jääl (pusle) Hinnang: 6/10

Barbie jääl (pusle) mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Barbie on käinud DisneyWorld Ken ja tema sõbrad. Travel toonud suveniiride foto, kuid tema õde on purunenud pilt. Barbie tahab seda suveniiride foto, saate aidata meie sõber määrata foto. Rekonstrueerida pilt, tükk valib hiirega ja kui umbes 2 või enama automaatselt kokku liita. Eesmärgiks on täielik mõistatus ja uuesti lasta üldpilti. See on puzzle koos Barbie, Ken ja sõbrad. Kasuta hiirt, et ehitada puzzle.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 42863 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 5064 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 42863 korda
Barbie jääl (pusle)

Barbie nukk on foto uisutamist. Näeme printsess uisutamine prints. Behind ta sõbrad on. Taamal näeme loss pilvede. Tiivuline hobused lendavad läbi taeva. Imeilus maastik pead uuesti täita. Võtke see puzzle lühikese aja jooksul võimalik. Pead jätnud pilt nagu oli algne võimalikult kiiresti.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie jääl (pusle) oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie jääl (pusle). Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie jääl (pusle) ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie jääl (pusle) on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie jääl (pusle) et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie jääl (pusle)
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252499
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18188 häält
Mängitud
135831
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19126 häält
Mängitud
135053
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.