Tasuta Mängud

Barbie Pusle: Tüdruk California

Mängu Barbie

Barbie Pusle: Tüdruk California

Barbie Pusle: Tüdruk California Hinnang: 3/10

Barbie Pusle: Tüdruk California mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mäng Barbie pusle tükki, see on raske tase 3. Siin on rohkem tükki kui teised lihtsamaks. See mäng on tüsistus eksitavat osad. Sa pead pöörata tükki sobitada õigesti. Otsige õige osad sobivad üksteisega ja minna täites mainet tüdruk Californias. Meie sõber ja printsess on star selles mängus, kus sa pead kohale tükid puzzle õigesse asendisse ja seejärel liituda üksteist täiendada pildi Barbie nukk.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 34472 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 3772 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 34472 korda
Barbie Pusle: Tüdruk California

Tee puzzle on lõbus intellektuaalne tegevus. See on umbes võttes eelmise pildi juurde, antud juhul Barbie nukk. Pilt on jaotatud kümneid osad ebakorrapärase kujuga. Sa pead leidma seoseid kõigi nende osade nii, et kujutis Barbie on tagasi täies ulatuses. See puzzle on raskustes, et tükid on positsioonid, mis ei ole õige, et kõigepealt pead pane tükk õiges suunas, enne kui minna otsima üks sobib. Kui olete lõpetanud näed jälle mainet täis California tüdruk.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie Pusle: Tüdruk California oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie Pusle: Tüdruk California. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie Pusle: Tüdruk California ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie Pusle: Tüdruk California on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie Pusle: Tüdruk California et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie Pusle: Tüdruk California
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252515
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18188 häält
Mängitud
135843
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19126 häält
Mängitud
135075
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.