Tasuta Mängud

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

Mängu Barbie

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Hinnang: 6/10

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 135843 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 18188 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 135843 korda
Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

Mõistatused on pilte, mis murda tükkideks. Kogu stseen on jaotatud osadeks erinevusi. Kõik need osad peavad sobima teiste end laadida kogu pilt, sest see sai alguse. On versioon, mis on mänginud teatud aja jooksul. Aktiivsus vastu kella. Iga foto võib olla katki. Sellisel juhul on meil stseen, kus kolme erineva nukud kujutavad meile. Barbie on mood nukk valmistatud Ameerika mänguasi-firma Mattel Inc.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252515
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19126 häält
Mängitud
135075
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase Tasuta ►

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase

2
2 / 10 - 25686 häält
Mängitud
124475
korda

Kas sulle meeldib Barbie? Barbie mäng, see on esimene tase, siin tükki on järjestatud, nii et see on lihtsam kohandada tükki. Pane iga tükk pilt paika nii, et pilt on valmis. See on lihtne mäng, lapsed, et see meeldib väga. Nad saavad mängida igas vanuses inimestele. Barbie nukk on üks tüdrukute lemmik mänguasjad ja mõned lapsed. Esindab esteetilise ideaali ja isiksus on andnud läbi multifilmide seeria ja filme ta peaosa.