Tasuta Mängud

Barbie läheb randa

Mängu Barbie

Barbie läheb randa

Barbie läheb randa Hinnang: 4/10

Barbie läheb randa mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Barbie läheb randa ja ainult, et ta on selge, bikiinid. Abiinfo tema otsustada sarong ja kahevariandiline ja kott, mis võtab kreemid vältida põletamist. Kõik see, teete seda hiirega, klõpsates objekti ja lohistades selle oma ilus keha.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 22449 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 2226 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 22449 korda
Barbie läheb randa

Barbie, Mattel, Kariibi mere

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie läheb randa oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie läheb randa. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie läheb randa ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie läheb randa on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie läheb randa et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie läheb randa
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
250818
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18186 häält
Mängitud
134219
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19124 häält
Mängitud
133406
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.