Tasuta Mängud

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase

Mängu Barbie

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase Hinnang: 2/10

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kas sulle meeldib Barbie? Barbie mäng, see on esimene tase, siin tükki on järjestatud, nii et see on lihtsam kohandada tükki. Pane iga tükk pilt paika nii, et pilt on valmis. See on lihtne mäng, lapsed, et see meeldib väga. Nad saavad mängida igas vanuses inimestele. Barbie nukk on üks tüdrukute lemmik mänguasjad ja mõned lapsed. Esindab esteetilise ideaali ja isiksus on andnud läbi multifilmide seeria ja filme ta peaosa.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 124595 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 2.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hinnang põhineb 25686 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 124595 korda
Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase

Selles mängus peate komponeerige pilt, mis on jagatud uued osad. Lihtsalt pane oma kohale tagasi iga pilt. See on lihtne ja lihtne koosseis. Tükid pannakse nii, et on lihtne lastele, kasutades hiire nuppu ja tõmmake iga osa oma kohale. Kogu pilt on stseen ühest nendest filmidest, mida on haldjas nukk. Me näeme stseeni filmist tiibadega ja sõidab tagasi. Soovitatav tegevus kõigile. Muidugi veedate mõnusalt aega mängides seda mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie Mosaiikpildi Esimene Tase
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
252636
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18188 häält
Mängitud
135958
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19126 häält
Mängitud
135221
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.