Tasuta Mängud

Barbie: Agressiivne Kommenteeritud

Mängu Barbie

Barbie: Agressiivne Kommenteeritud

Barbie: Agressiivne Kommenteeritud Hinnang: 6/10

Barbie: Agressiivne Kommenteeritud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Barbie on agressiivne täidesaatva ja ta peab olema kaine, et tööd. Abiinfo tema otsustada, et riided, ta läheb kulumise töötamiseks. Hiire klõpsamisel Rõivas ja liigute Barbie keha hiirt liigutades.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 18978 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 956 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 18978 korda
Barbie: Agressiivne Kommenteeritud

Mattel mänguasjade, naised täna super naine,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Barbie: Agressiivne Kommenteeritud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Barbie flash mäng nimega Barbie: Agressiivne Kommenteeritud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Barbie: Agressiivne Kommenteeritud ja see on seotud Barbie. Meie uus mäng Barbie: Agressiivne Kommenteeritud on üks parimaid mänge Barbie leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Barbie: Agressiivne Kommenteeritud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Barbie: Agressiivne Kommenteeritud
TAGASI

Barbie Enim mängitud mängud

Meik koos Barbie Tasuta ►

Meik koos Barbie

4
4 / 10 - 36324 häält
Mängitud
250817
korda

Barbie vajab pilt võrgutada kaamera! Et alustada mängides see, minna ja õppida ja harjutada seda. Vali oma lemmik värv näo, juuksed, silmad, huuled ja kõik lisaseadmed teha Barbie ilusamaks. On täielik komplekt meik vaatama minna, et värv ja nahatooni, mis sobib teile kõige paremini. Siis läheme salong, kus soeng ja värvi. Siis saate valida värvi silmad, et muuta see paremaks. Me lõpetasime koos huulte ja siis mõned detail ehteid lõpuni.

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2 Tasuta ►

Barbie mosaiikmõistatuse Tase 2

6
6 / 10 - 18186 häält
Mängitud
134219
korda

Rekonstrueerida pilt mitme Barbie nukud. Barbie mäng, teil on 3 raskusastet valida. Esimesel tasandil tükki on järjestatud ja hea tunde pärast. Tasemel, kaks ja kolm, pead pöörata tükki, et sobib korralikult omavahel. Eesmärk on, et pilt on valmis. Liigutage osad pildid panna õige koht. Kolm Barbie nukud ootavad sind lõpuni, et näha kogu stseeni.

Koristus päev Barbie maja Tasuta ►

Koristus päev Barbie maja

4
4 / 10 - 19124 häält
Mängitud
133406
korda

Barbie oli pool eile õhtul kodus ja inimesed ruumist lahkunud segadus ja Barbie on puhastada nüüd. Abiinfo sõber koguda. Selleks sa clivk objet, mida soovite liigutada hiirega ja liigutad seda hiire liikumist.