Tasuta Mängud

Sõida Flintstones Auto

Mängu autosport

Sõida flintstones auto

Sõida Flintstones Auto Hinnang: 4/10

Sõida flintstones auto mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, teie eesmärk on saada ühest otsast teed teisele, vältides takistusi, mis võib olla kahjulik teie ja teie sõiduk. Sa saad mängida rolli draiver kivi vanuses, peaaegu nagu Flintstones.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6180 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 14 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6180 korda
Sõida Flintstones Auto

Selles mängus peate olema vaja ainult klaviatuuril mängida. Kasutage üles noolekesed kiirendada, alla võti tagasi pöörata, vasakule noolt keerata vasakule ja nool paremale pöörata paremale. Väldi tee piirid, jalakäijad, dinosaurused ja politseisse tänavatel. Samuti olge need ohtlikud mägedes.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Sõida Flintstones Auto oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Autosport flash mäng nimega Sõida Flintstones Auto. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Sõida Flintstones Auto ja see on seotud Autosport. Meie uus mäng Sõida Flintstones Auto on üks parimaid mänge Autosport leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Sõida Flintstones Auto et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Sõida Flintstones Auto
TAGASI

Autosport enim mängitud mängud

hull politseiauto Tasuta ►

Hull politseiauto

5
5 / 10 - 86752 häält
Mängitud
549166
korda

Vedavsild see politsei auto nii kiiresti kui võimalik! Vajutage vasakule ja paremale nooleklahve härgade eest, üles ja alla klahve kontrollida kiirust ja tühiku hüpata.

hull kiirabi Tasuta ►

Hull kiirabi

6
6 / 10 - 16372 häält
Mängitud
169685
korda

Vedavsild see kiirabi nii kiiresti kui võimalik! Vajutage vasakule ja paremale nooleklahve härgade eest, üles ja alla klahve kontrollida kiirust ja tühiku hüpata.

Autode Töökojakaart Tasuta ►

Autode töökojakaart

2
2 / 10 - 13632 häält
Mängitud
105901
korda

Suurendage oma punktid, osutades teenuseid klientidele taotluse näidata. kontrolli skeem: kasutada oma hiirt, et liikuda.