Tasuta Mängud

Dinosaurus Sõita

Mängu autosport

Dinosaurus sõita

Dinosaurus Sõita Hinnang: 3/10

Dinosaurus sõita mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, teie eesmärk on sõiduki juhtimise poolt juhitavad beebi dinosaurus. See on fantastiline ja armas mäng kus sa pead läbima kogu tee, langemata allapoole. Sa pead olema stabiilne ja ei ole viga, siis võite ületada finišijoone. Punkte, pead koguma banaanid. Olema lõbu!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6818 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 44 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6818 korda
Dinosaurus Sõita

Mäng on väga lihtne aru saada. Tarvitseb ainult kasutada nooli klaviatuuril, ja ei pea muretsema pildistamiseks või midagi. Üles ja alla nooled kiirendada ja pidurdada sõiduki võrra. Vasakule ja paremale nooled tasakaalu sõiduki kella ja vastupäeva võrra. Olema lõbu!

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Dinosaurus Sõita oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Autosport flash mäng nimega Dinosaurus Sõita. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Dinosaurus Sõita ja see on seotud Autosport. Meie uus mäng Dinosaurus Sõita on üks parimaid mänge Autosport leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Dinosaurus Sõita et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Dinosaurus Sõita
TAGASI

Autosport enim mängitud mängud

hull politseiauto Tasuta ►

Hull politseiauto

5
5 / 10 - 86752 häält
Mängitud
549166
korda

Vedavsild see politsei auto nii kiiresti kui võimalik! Vajutage vasakule ja paremale nooleklahve härgade eest, üles ja alla klahve kontrollida kiirust ja tühiku hüpata.

hull kiirabi Tasuta ►

Hull kiirabi

6
6 / 10 - 16372 häält
Mängitud
169685
korda

Vedavsild see kiirabi nii kiiresti kui võimalik! Vajutage vasakule ja paremale nooleklahve härgade eest, üles ja alla klahve kontrollida kiirust ja tühiku hüpata.

Autode Töökojakaart Tasuta ►

Autode töökojakaart

2
2 / 10 - 13632 häält
Mängitud
105901
korda

Suurendage oma punktid, osutades teenuseid klientidele taotluse näidata. kontrolli skeem: kasutada oma hiirt, et liikuda.