Tasuta Mängud

Raju

Mängu arkaadid

Raju

Raju Hinnang: 8/10

Raju mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Vaenlased keerutage ümber otsas on playfield, seejärel sisestage mänguväli ja minna mängija. Kui kõik vaenlased taseme, hävitatakse või jõuda lähedal lõpuks Mänguväljal mängija vaierid järgmisele tasemele, reisides mööda mänguväli. Mängija peab vältima või alla tulistada naelu jäänud samas koolutamine.Mängija kaotab laev kui vaenlane satub kontakti oma laeva, võrsed või sellega muul viisil hävitab selle, või kui laev jõuab ora samas koolutamine. Kui piisav punkti jõudmisel, mängija võib teenida uue laeva. Mäng on läbi, kui vaenlased hävitada kõik mängija laevad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7332 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 74 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7332 korda
Raju

Torm on arkaad mängu arendatud Atari Inc, mis oli algselt kavandatud ja programmeeritud David Theurer. Aasta oktoobris 1981, see on siiski väga populaarne ja saanud mitu järjed ja versioonid. See oli esimene videomäng, mis sisaldab raske režiimis, kuid see määrati automaatselt esimesel tasandil.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Raju oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Arkaadid flash mäng nimega Raju. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Raju ja see on seotud Arkaadid. Meie uus mäng Raju on üks parimaid mänge Arkaadid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Raju et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Raju
TAGASI

Arkaadid enim mängitud mängud

Arkanoid Tasuta ►

Arkanoid

6
6 / 10 - 12068 häält
Mängitud
181791
korda

Kasutades hiirt, suunata oma moel põrgatama palli ümber ekraan ja murda kõiki värikkäästä plokke. Kui haakekuuli langeb alla teie eest, saate kaotad elu. Tühjenda ekraan ja eelnevalt järgmisele tasandile. Seal on 50 taset. Koguge energiat ups aidata või takistada oma mängu kasvada, Kahaneb, lõhenenud, saagi, topelt BAT ja laser. Saak langevad punktid lisada need oma tulemuse.

Pulgad ja kettad Tasuta ►

Pulgad ja kettad

6
6 / 10 - 17460 häält
Mängitud
79752
korda

Mäng koosneb kolmest vertikaalne vardad ja mitmeid kettaid. On paigutatud kõrgeimast madalaima suuruse järgi, esimese ülesvoolu rod. Sa ei saa panna suurem ketas väiksem ei aja. Mäng on liikuda kõik kettad kolmandale varras asetatakse Kahanev Kasvav. Juhised: Liigutada saab vaid üks plaat korraga. Suurem ketas ei saa tugineda väiksemat. Liigutada saab ainult plaadi peal on iga varras.

Bust a Move Tasuta ►

Bust a move

6
6 / 10 - 3418 häält
Mängitud
73720
korda

Mängi seda klassikalist mängu Bust a Move. Jõuate läbi erinevate ekraanid, ja neil visata palli õiget värvi kokku panna kolm või enam palli, ning tegema need kaovad. See on väga sõltuvust tekitav ja väga kuulus, me vajame ütlen veel?