Tasuta Mängud

Atlantis Lahing Laevade

Mängu arkaadid

Atlantis lahing laevade

Atlantis Lahing Laevade Hinnang: 4/10

Atlantis lahing laevade mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kaasaegne versioon klassikalisest lahingulaev mäng, sätestatud Disney iseloomu, Milo ja filmi Atlantis. See sõltuvus on, et sa pead varjata oma laevade ja oma mõrrad. Siis sa pead leidma laevade vaenlast vältides püüniseid leida. Kui leiate, paat, siis on ekstra pöörduda, kuid kui sa leiad lõksu, kaotavad vahetuses. Mängu pommitamine Disney universumis Atlantis.Mäng pärineb Disney.co.uk Games.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 19480 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 1784 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 19480 korda
Atlantis Lahing Laevade

Mängu laevad. Klassikaline tegevus, kus peidate oma laevade merel ja vastandada läbi koordinaatide püüab hävitada oma laeva, kui te rünnata ise. Lahingulaev mäng. Game of mereväe lahingus. Fine tune koordinaatidega hävitada nii palju laevu kui võimalik. Sa pead ütlema täht ja number, nii et ruumi on hävitatud. Vältida lõksude ja ründavad kõiki laevu kui saad. Sa pead hävitama kogu vaenlase laevastik.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Atlantis Lahing Laevade oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Arkaadid flash mäng nimega Atlantis Lahing Laevade. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Atlantis Lahing Laevade ja see on seotud Arkaadid. Meie uus mäng Atlantis Lahing Laevade on üks parimaid mänge Arkaadid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Atlantis Lahing Laevade et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Atlantis Lahing Laevade
TAGASI

Arkaadid enim mängitud mängud

Arkanoid Tasuta ►

Arkanoid

6
6 / 10 - 12068 häält
Mängitud
180646
korda

Kasutades hiirt, suunata oma moel põrgatama palli ümber ekraan ja murda kõiki värikkäästä plokke. Kui haakekuuli langeb alla teie eest, saate kaotad elu. Tühjenda ekraan ja eelnevalt järgmisele tasandile. Seal on 50 taset. Koguge energiat ups aidata või takistada oma mängu kasvada, Kahaneb, lõhenenud, saagi, topelt BAT ja laser. Saak langevad punktid lisada need oma tulemuse.

Pulgad ja kettad Tasuta ►

Pulgad ja kettad

6
6 / 10 - 17454 häält
Mängitud
78660
korda

Mäng koosneb kolmest vertikaalne vardad ja mitmeid kettaid. On paigutatud kõrgeimast madalaima suuruse järgi, esimese ülesvoolu rod. Sa ei saa panna suurem ketas väiksem ei aja. Mäng on liikuda kõik kettad kolmandale varras asetatakse Kahanev Kasvav. Juhised: Liigutada saab vaid üks plaat korraga. Suurem ketas ei saa tugineda väiksemat. Liigutada saab ainult plaadi peal on iga varras.

Bust a Move Tasuta ►

Bust a move

6
6 / 10 - 3418 häält
Mängitud
72726
korda

Mängi seda klassikalist mängu Bust a Move. Jõuate läbi erinevate ekraanid, ja neil visata palli õiget värvi kokku panna kolm või enam palli, ning tegema need kaovad. See on väga sõltuvust tekitav ja väga kuulus, me vajame ütlen veel?