Tasuta Mängud

Viska Kuubikud Ball

Mängu action

Viska kuubikud ball

Viska Kuubikud Ball Hinnang: 3/10

Viska kuubikud ball mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, sa pead kasutama palli visata nii palju kuubikud kui saate üle platvormi ääre. Selleks, sa lihtsalt pead suruda neid. Kui sa lähed liiga kiiresti, peatades palli saab olema väga raske, sest puust platvorm on väga libe, nii et pidage meeles, et kerge push võib olla piisav. Puuduvad lifes selles mängus, lihtsalt aega. Viskamine kuubik annab sulle lisaaega, kuid kukkuda teeb sind kaotada aega.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6108 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6108 korda
Viska Kuubikud Ball

Geomeetria, kuup on ruumiline objekt, mis piirneb 6 ruut poole, kolm koosolekut iga tipu.Kuubik võib nimetada ka regulaarne kuuik ja üks 5 Platon tahke. Kuubik on dual et kaheksatahukas.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Viska Kuubikud Ball oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Viska Kuubikud Ball. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Viska Kuubikud Ball ja see on seotud Action. Meie uus mäng Viska Kuubikud Ball on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Viska Kuubikud Ball et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Viska Kuubikud Ball
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
330783
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96416
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
29915
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?