Tasuta Mängud

Tulistada Pomme

Mängu action

Tulistada pomme

Tulistada Pomme Hinnang: 4/10

Tulistada pomme mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kasutage oma raketi vöö koguda laskemoona nagu te langevarjuga oma linna, tulistada pomme välja taevas. Elada ja kaitsta linna iga laine pommide ja teenida raha, et täiustada oma tervise, raketi vöö, langevari, plahvatused, ulatus ja kiirus. Lennata läbi õhu vältides pomme ja koguda nii palju AMMO kui võimalik. Koguge energiat up õhupallid samuti. Vaata ette vaenlase lennukid, et lasen ennast õhku.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5774 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 8 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5774 korda
Tulistada Pomme

Sinu tervise ning linna on tähistatud baarid vasakul ekraani ja palju kuule sul on ja pomme veel langevad taevast on näidatud paremal pool ekraani. Kasuta hiirt, et kontrolli alla koguda AMMO ja vältida pomme. Liiguta oma iseloomu vasakule ja paremale, kui maapinnale ja D.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tulistada Pomme oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Tulistada Pomme. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tulistada Pomme ja see on seotud Action. Meie uus mäng Tulistada Pomme on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tulistada Pomme et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tulistada Pomme
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?