Tasuta Mängud

Tulistada Parasiidid

Mängu action

Tulistada parasiidid

Tulistada Parasiidid Hinnang: 8/10

Tulistada parasiidid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Eesmärk on see tasuta online mäng on võita vaenlasi ekraanil. Infektsioon on juurdumas ja see on kuni teil võidelda ära! Hävita viirus, kuid ei lase seda nakatada oma laeva saada liiga lähedal. Tulistada vaenlased kiiresti üksteise seeläbi tugevdada ja saada oma skoori miljonitesse! Kasuta nooleklahve laeva ja kasutada WASD klahvidega eesmärk relv.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6079 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6079 korda
Tulistada Parasiidid

Koguda powerups, mis ilmuvad. Saada neid tulistades vaenlased, seda rohkem te hävitada seda rohkem saad. Kui sa ei ole mänginud mängu sellise kontrolli kava enne, see võib olla veidi raske alguses, kuid sa harjud sellega kiiresti. Kontrolli liikuva ja shooting saab vahetasid juhiseid ekraanil.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tulistada Parasiidid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Tulistada Parasiidid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tulistada Parasiidid ja see on seotud Action. Meie uus mäng Tulistada Parasiidid on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tulistada Parasiidid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tulistada Parasiidid
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?