Tasuta Mängud

Tulistada Kõik Eesmärgid

Mängu action

Tulistada kõik eesmärgid

Tulistada Kõik Eesmärgid Hinnang: 1/10

Tulistada kõik eesmärgid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta internetis mäng on mitmeid stiile, kuid peamine ülesanne on lihtne. Kasutage oma puldiga pappkast tulistada Nikita raketid ja hävitada kõik eesmärgid igal tasandil. Kasuta erinevaid meetodeid, et saada kiireimat aega ja väidavad esiteks. Liikuda nooled, tule raketid tühikut, plahvatama kanderakettide W klahvi, hoidke X klahvi esimene inimene arvates lülitada vahetustega nuppu küürutama ja kandideerida, vaata alla või üles ja Z klahve.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4419 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 1.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4419 korda
Tulistada Kõik Eesmärgid

See on 3D sokkelosta mäng kus sa pead laskma kõik eesmärgid igal tasandil. Kasuta nooli, et liikuda väljale ja raketid.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tulistada Kõik Eesmärgid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Tulistada Kõik Eesmärgid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tulistada Kõik Eesmärgid ja see on seotud Action. Meie uus mäng Tulistada Kõik Eesmärgid on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tulistada Kõik Eesmärgid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tulistada Kõik Eesmärgid
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53434 häält
Mängitud
329371
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
94826
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2868 häält
Mängitud
28738
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?