Tasuta Mängud

Tapa Lõpmatu Vaenlased

Mängu action

Tapa lõpmatu vaenlased

Tapa Lõpmatu Vaenlased Hinnang: 7/10

Tapa lõpmatu vaenlased mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Keep mehed mängu! Sa tead, et armastan neid! Sel juhul me olema võitlus kõike, mis liigub. Kui tegevus algab, vajuta iga vaenlase ja teha tähelepanuväärne transistor. Liikuda iseloomu koos nooleklahve ja rünnak combo koos võtmega. Kasutage S võti kiirenemist relvi, mis on valge nool peal neid, või sõita või maha minema vaenlase plekid. Vajuta neid nii samal ajal teha eriline hitt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6060 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 18 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6060 korda
Tapa Lõpmatu Vaenlased

Keep näitaja on väga lihtne joonis inimene või loom, koosseisus mõned read või punktid. Aastal jääda näitaja, pea on esindatud ringi, mõnikord koos üksikasjadega nagu silma, suhu või rohmakalt kriimustatud välja juuksed. Käte, jalgade ja torso on kõik esindatud sirgjoont.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tapa Lõpmatu Vaenlased oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Tapa Lõpmatu Vaenlased. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tapa Lõpmatu Vaenlased ja see on seotud Action. Meie uus mäng Tapa Lõpmatu Vaenlased on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tapa Lõpmatu Vaenlased et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tapa Lõpmatu Vaenlased
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?