Tasuta Mängud

Surfata Liitutaulu

Mängu action

Surfata liitutaulu

Surfata Liitutaulu Hinnang: 4/10

Surfata liitutaulu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu saad võimaluse teha üks neist asjadest, mida sa kunagi tahtnud. Kas te kujutate ette, olles koolis, vaadates igav ja täis töö kriiditahvel koolis? Siin on sinu võimalus surfata läbi tõestada ennast ja võistelda teiste mängijatega üle kogu maailma! Juhtida oma iseloomu, mitte märg käsnad ja mis kõige tähtsam ... saada kõige rohkem punkte! Juhtida oma iseloomu hiirega vältida märja käsna ja koguda neid preemiaid!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6014 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 16 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6014 korda
Surfata Liitutaulu

Põnevusmäng on žanr, mis rõhutab füüsilise väljakutseid, sealhulgas reaktsiooni ajaga ning käe-silma koordinatsiooni. Žanr sisaldab mitmekesine alamžanrite nagu võitlus mänge, laskur mänge ja platvorm mänge, mis on laialdaselt peetakse kõige olulisemaks mänge, kuigi mõned reaalajas strateegia mängud on ka peetakse mänge.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Surfata Liitutaulu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Surfata Liitutaulu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Surfata Liitutaulu ja see on seotud Action. Meie uus mäng Surfata Liitutaulu on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Surfata Liitutaulu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Surfata Liitutaulu
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331145
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96787
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30289
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?