Tasuta Mängud

Sõjad Robot

Mängu action

Sõjad robot

Sõjad Robot Hinnang: 3/10

Sõjad robot mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta online mäng on umbes kogudes vanametalli teisi roboteid. Kuna robotid on kõik valmistatud metallist ja mitte robot tahab selle metalli varastatud, siis on esimene hävitada neid kõiki. Selleks peate mõlema käega, üks klaviatuur ja üks hiir. Klaviatuuri te liikumise kontrollimiseks oma robot, kas WASD klahvidega või nooled. Hiirega, siis eesmärk, tulistada ja viska pomme. Liiguta ekraani ümber, et eesmärk, klõpsake (ja hoia) tulistada ja topeltklõpsake plahvatada. Koguda sissekannet metal pärast te hävitada vaenlane. Mõned vaenlased võivad võtta rohkem kui üks lask hävitada.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5869 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 6 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5869 korda
Sõjad Robot

Tundub, et see mäng põhineb maailmas elavad hover robotid, mis toituvad metalli teisi roboteid ning tapma üksteist, et ellu jääda. Mingil põhjusel on üks robot tugevam kui ülejäänud. Ja muidugi, ta peab võitlema kõik nõrgem robotid. Arvake ära, kes saab mängida tugevaim hover bot? You!Ainult nii saab lüüa on kui nõrgim robotid suutnud arvulises ülekaalus teie kohta või kui te olete täielik idioot koos videomänge. Niisiis, millest üks see oleks? Kas sa oled õeke või oled valmis võtma hoards sadu tulivihane tapja plahvatav robotid?

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Sõjad Robot oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Sõjad Robot. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Sõjad Robot ja see on seotud Action. Meie uus mäng Sõjad Robot on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Sõjad Robot et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Sõjad Robot
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?