Tasuta Mängud

Sõita Torud

Mängu action

Sõita torud

Sõita Torud Hinnang: 7/10

Sõita torud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, teil on sõita oma jalgrattaga läbi tunnelite Selle kolmemõõtmelise võidusõidu mäng. Kasuta üles ja alla nooleklahve, et kiirendada või aeglustada. Kasutage vasakule ja paremale klahvidega juhtida, Dodge takistusi ja koguda roheline kuubikud, mis parandab oma kilp. Kui teie kilp on 100%, roheline kuubikud annab teile aega preemiaid. Leiad kaks režiimi, ajastatud režiimis ja ellujäämise režiimis. Ajastatud režiim koosneb võidusõidu vastu kella iga pala avada uusi ja võita arvestust saada medalit. Ellujäämisrežiimil teil on ellu jääda ja sa ei saa aeglustada.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5842 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5842 korda
Sõita Torud

Sõidukite selles mängus otsima väga sarnased filmi Tron, mida nimetatakse valguse tsüklit. Nad on futuristliku kaherattaliste sõidukite et luua seinad värvitud valgust.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Sõita Torud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Sõita Torud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Sõita Torud ja see on seotud Action. Meie uus mäng Sõita Torud on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Sõita Torud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Sõita Torud
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?