Tasuta Mängud

Siga Sõdu

Mängu action

Siga sõdu

Siga Sõdu Hinnang: 10/10

Siga sõdu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See on tore tegevus, strateegia mäng kus sa pead aitama väike siga liikuda valdkonnas, viska pomme ja õhkima nii palju vaenlase sigu kui võimalik igal tasandil enne vaenlase hävitab teid. Pea meeles!Pommid on ajastatud ja kui sa valida neid stardiloendus algab, nii visata neid suunas vaenlase sigu enne kui aeg otsa saab. Samuti proovige põgeneda pommid langesid vaenlased või muidu sa kaotad mängu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6032 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6032 korda
Siga Sõdu

Aidata väike siga viskama pomme ja õhkima nii palju vaenlase sigu kui võimalik, enne kui nad hävitavad teid. Kasuta nooleklahve oma iseloomu, mis on kõige pimedam siga kõigile ja korja pomme üles jalgsi peal neid. Siis kui sul on arvutatud tema trajektoor, vajuta tühikut, et lasta minna.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Siga Sõdu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Siga Sõdu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Siga Sõdu ja see on seotud Action. Meie uus mäng Siga Sõdu on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Siga Sõdu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Siga Sõdu
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331145
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96787
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30289
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?