Tasuta Mängud

Radioaktiivsed Sõdalane

Mängu action

Radioaktiivsed sõdalane

Radioaktiivsed Sõdalane Hinnang: 10/10

Radioaktiivsed sõdalane mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mäng sa mängid nagu ainult sõdalane, kes suudavad lahendada probleeme, mis siis tekib. Radioaktiivsed nekro-mutandid on hoone salarelv pretsedenditu võimu. Spies inimese liit ohverdasid oma elu, et selgitada välja nekro-mutant peidikusse. Ainult üks sõdalane saab proovida ja rünnak, et kohutav, et vältida oma kurja plaani tõeks. Võib julgelt ja raev suunata oma saatust, ja viib teid lõplik võit!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5988 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5988 korda
Radioaktiivsed Sõdalane

Kasuta nooleklahve, et liikuda, ja ja S võtmed rünnata. D võti aktiveerib sinu kilp, nii et ärge kartke kasutada oma kilp kui vaja. Kiirenema iga ekstra tervisele, mida näed. Joosta topeltpuudutage nooleklahve. Ei ole hüppamine selles mängus, sest see on beat-'em-up mäng.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Radioaktiivsed Sõdalane oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Radioaktiivsed Sõdalane. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Radioaktiivsed Sõdalane ja see on seotud Action. Meie uus mäng Radioaktiivsed Sõdalane on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Radioaktiivsed Sõdalane et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Radioaktiivsed Sõdalane
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96768
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?