Tasuta Mängud

Primitiivne Sõdalased

Mängu action

Primitiivne sõdalased

Primitiivne Sõdalased Hinnang: 6/10

Primitiivne sõdalased mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See põnevusmäng sa võitlema primitiivne võidelda sõdurid, nagu armeed iidse Iirimaa. Olete sõdalane rauaajal mõõgaga tuleb ületada stsenaariume. Sa pead valima relv mängida, täiustada relvad, sest mäng ettemaksete ka teenida kulda ja kogemust. Kontrolli mängida: Liigu: Nooleklahvid Löögijõud: S Rünnak: A Kaitsta: D

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7341 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7341 korda
Primitiivne Sõdalased

Selles mängus sa lähed peksmine lahingutes vaenlased primitiivne korda saada relvi, kuld ja mängukogemuse. Nagu te arengut läbi mängu on teil uued seiklused, uued vaenlased võidelda oma tugevust või antiikrelvade.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Primitiivne Sõdalased oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Primitiivne Sõdalased. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Primitiivne Sõdalased ja see on seotud Action. Meie uus mäng Primitiivne Sõdalased on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Primitiivne Sõdalased et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Primitiivne Sõdalased
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?