Tasuta Mängud

Parkour Kogu Maailmas

Mängu action

Parkour kogu maailmas

Parkour Kogu Maailmas Hinnang: 8/10

Parkour kogu maailmas mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Liuglemine oma teed läbi valglinnastumise Londoni, säravat pilvelõhkujad Rio de Janeiro, Tundlik koht kesklinna New Yorgis ja veel kuus rahvusvaheliste kohtades, mis tõuseb tuulelohesid lähete saada ultimate tasuta kulgeb võimu maja. Iga tase sisaldab viit võimsus pallid paigutada asukohad eesmärk on kontrollida oma vaba-running oskusi max. Sinu ülesanne on kasutada kõiki liigub teie käsutuses, et nende eesmärkide saavutamiseks.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8028 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 148 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8028 korda
Parkour Kogu Maailmas

Parkour, mida nimetatakse ka Le kunsti du deplacement (kunsti nihe) on distsipliin, mis on pärit Prantsusmaalt ja on umbes ühest punktist teise kõige tõhusamal viisil, et ületada kõik takistused te vastate, mitte minna nende ümber, näiteks tarad, seinad või kõrgus muutub.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Parkour Kogu Maailmas oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Parkour Kogu Maailmas. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Parkour Kogu Maailmas ja see on seotud Action. Meie uus mäng Parkour Kogu Maailmas on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Parkour Kogu Maailmas et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Parkour Kogu Maailmas
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?