Tasuta Mängud

Päästetööde linn

Mängu action

Päästetööde linn

Päästetööde linn Hinnang: 4/10

Päästetööde linn mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Draakoni muna on varastatud. Sa pead kasutama käsi liigutada linn oma missiooni. Suurepärane tegevus mäng, kus saab mängida hiirega. Ekraanil liikumiseks ja tulistada kõik vaenlased, mis ilmuvad. Hull mäng shooting kõik kurja, mis ilmuvad. Arenda oma rüüd ja koguda energiat maailmast. Iga tase lõpeb võitlus ohtlik koletis, mis tuleb ületada, et liikuda järgmisele ekraanile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5893 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5893 korda
Päästetööde linn

Klassikaline mängu erinevate ekraanid, kus teil takistuste ületamiseks nägu shooting vaenlased. Sõida rattaga nagu kosmoselaev ekraani ümber. Vaenlased on kantud ja pildistamist. Sa pead hävitama kõik vastased. Iga tappa annab sulle mõned teemandid on teeninud boonus ja energiat, et mängu jätkata. Kill koletised viimase ekraanil kuvatakse igal tasandil. Tulekahju oma relvad ja sõidukid sõidu ümber linna ohtlik missioon.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Päästetööde linn oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Päästetööde linn. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Päästetööde linn ja see on seotud Action. Meie uus mäng Päästetööde linn on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Päästetööde linn et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Päästetööde linn
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331145
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96787
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30289
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?