Tasuta Mängud

Metsik Lääs

Mängu action

Metsik lääs

Metsik Lääs Hinnang: 7/10

Metsik lääs mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tegevus mäng, kus sa pead kerida ekraanid ükshaaval minema tappa vaenlasi. Igal tasandil, leiad uusi relvi, et võidelda. Lase relv või löögi kepiga. Sul on erinevaid võimalusi ning on ületamiseks palju ekraane. Reis läbi kauge ja metsik Lääne United States vargad, politseinikud ja kurjategijad. Walking labürindi maastik nagu kõrbes või koopad võita igal tasandil. Saad kõik kuld auhinnad ja leiad mööda teed.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6154 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 16 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6154 korda
Metsik Lääs

Selles mängus pead sa jõuda nii kaugele ja saada kõik kuld saate. Iga vaenlase tapad annab sulle münte tasu. Sa pead tabanud või tulista vaenlasi, mis ilmuvad läbida igal tasandil. Peategelane on lindprii ja varas paha.Peategelane on kaktus, mis on inimene. Sirvi kõiki Metsik Lääs maastike ja saab võita kõiki tasemeid. Esita oma nimi ja lahendada kõik probleemid mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Metsik Lääs oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Metsik Lääs. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Metsik Lääs ja see on seotud Action. Meie uus mäng Metsik Lääs on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Metsik Lääs et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Metsik Lääs
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?