Tasuta Mängud

küülik Bonbon

Mängu action

Küülik bonbon

Küülik Bonbon Hinnang: 6/10

Küülik bonbon mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Saa valmis bomp sellega tõeliselt unikaalse ümberlülitamise mängu koos trampimine palju. vastavad read bomps on sama värvi selge neile ära selle sõltuvust mosaiikpildi mäng. Beware kohta märke pomme ja kasutada star Pommid luua Amazing erilist kombinatsioonidele, mis süttib ekraani. Aim hiire osuti ja klõpsake hüpata. Koguge nii palju Želee Imikud kui võimalik enne aeg on läbi. Sa saad rohkem punkte, kui te kogute paljud Želee Imikud ühes hüpata. Eri liiki kristalliseerunud pinnad mõjutada teie hüpata pikkus. Koguge piisavalt Želee Imikud et lit võti. Võtke võti avada sõidab järgmisele tasandile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 25086 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1934 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 25086 korda
küülik Bonbon

kristalliseerunud , tikkukaramelli, kõva kristalliseerunud, hüppavad,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega küülik Bonbon oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega küülik Bonbon. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega küülik Bonbon ja see on seotud Action. Meie uus mäng küülik Bonbon on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega küülik Bonbon et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

küülik Bonbon
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96768
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?