Tasuta Mängud

Jahimees Ambur

Mängu action

Jahimees ambur

Jahimees Ambur Hinnang: 7/10

Jahimees ambur mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tasuta internetis mäng, kus sa kontrolli Robina Hood, ambur on tulistada erinevaid loomi ja koletisi, et saada järgmisele tasemele. Igal tasemel eesmärk muutub, kuid sul on alati tulistada nooled Robina vööri tabas koletised või eesmärgid. Võite tulistada nii kiiresti kui võimalik, sest teil on lõpmatu arv nooli valmis tulistada välja oma vibu. Teritama teie eesmärk ja saada kõige rohkem punkte koos Robina Hood, jahindus ambur.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6329 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 16 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6329 korda
Jahimees Ambur

Emane Robina Hood on inspireeritud kuulsaim väravavaht kogu aeg, Robin Hood, koos oma vibu ja nooled varastas raha rikas ja anna vaestele, peale selle laskja parima eesmärk maailmas.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Jahimees Ambur oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Jahimees Ambur. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Jahimees Ambur ja see on seotud Action. Meie uus mäng Jahimees Ambur on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Jahimees Ambur et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Jahimees Ambur
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?