Tasuta Mängud

Grand Theft Auto

Mängu action

Grand theft auto

Grand Theft Auto Hinnang: 8/10

Grand theft auto mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See on flash versioon kuulsa Grand Theft Auto videomängu seerias. Nautige vaba tahte Grand Theft Auto selles flash versiooni, suunata oma kurjategijad toimepanemisele võimalikult palju, tabab inimesi ja autosid varastama. Kasuta nooleklahve.Vasakule ja paremale nooleklahve töötada ainult autodele. Kui jalgsi, hiir on üks, mis muudab iseloomu kõndida selles suunas. Rünnata, kasutage hiire vasakut nuppu. Sisestama saab teid auto. Pöörake tähelepanu missioon infotunde. Kliki mängima hakata mängima Grand Theft Auto põnevusmäng.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8218 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 148 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8218 korda
Grand Theft Auto

Grand Theft Auto seeria on alati kehtestatud väljamõeldud paigas tugevalt eeskujul Ameerika linnades. Ta on tuntud oma koomiline satiir Ameerika kultuuri, kuid seeria on saanud poleemikat oma täiskasvanud laadi ja vägivaldne teemasid. Sarja keskmes umbes palju erinevaid peategelased, kes üritavad tõusta läbi auastmed kuritegeliku allilma, kuigi nende motiivid tehes varieeruda iga mäng. Grand Theft Auto seeria on kriitiliselt tunnustatud ja majanduslikult edukas, olles müünud ​​rohkem kui 125 miljonit ühikut, seisuga detsember 2012 (enne vabastamist Grand Theft Auto 5 osa).

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Grand Theft Auto oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Grand Theft Auto. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Grand Theft Auto ja see on seotud Action. Meie uus mäng Grand Theft Auto on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Grand Theft Auto et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Grand Theft Auto
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331272
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96879
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30413
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?