Tasuta Mängud

Arkaad Tegevus

Mängu action

Arkaad tegevus

Arkaad Tegevus Hinnang: 5/10

Arkaad tegevus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Eesmärk on see tasuta online mäng on hävitada vaenlased ja viibimise elus nii kaua kui võimalik. Kuna teie laev tulekahjud automaatselt, saate keskenduda oma tähelepanu mitte saada löögi. Mõned vaenlased jagada mitu vaenlased kui lüüa. Ei tabanud liiga palju neid korraga, või siis on raske vältida neid kõiki. Koguge energiat ups kui vähegi võimalik. Ärge kartke kasutada pomme, kui sa pead. Kasutage WASD või nooleklahve oma laeva. Kasuta hiirt, et eesmärk. Punkte kogutakse kui vaenlane on hävitatud. Võttes välja mitu vaenlased kiiresti üksteise loob transistor, mis aitaks tõsta oma skoor.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6183 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 0 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6183 korda
Arkaad Tegevus

Iga relv on efektiivne erinevaid vaenlasi. Ärge kiirenemist relva Jõuallikate kui relv sul on juba saab olema rohkem kasutada praegust olukorda. Jõuallikad on kadunud, kui sa sured, siis veenduge, et te kasutate mistahes salvestatud võimsus ups, enne kui on liiga hilja. Ainult üks Jõuallikate saab salvestada korraga, veenduge, et kasutate oma praeguse enne pealevõtmine teise. Sul on lühikese aja võitmatuse pärast uuesti kudemist. Kasutage seda koguda võimu ups inimesele ohutu. Võta ohtlikumad vaenlased esimene iseenda lihtsam aega nõrgemaid. Tappes vaenlasi kiiresti üksteise suurendab kordaja boonus, mis annab teile kõrgema skoori. Teatud vaenlased on aeg, kui nad on auväärne. Kasutage neid võimalusi, et saada tihedat ja võtaksid nad ära. Vältige ekraani servaga, kus võimalik, et teil on piisavalt aega, et reageerida, mis on tulemas.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Arkaad Tegevus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Arkaad Tegevus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Arkaad Tegevus ja see on seotud Action. Meie uus mäng Arkaad Tegevus on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Arkaad Tegevus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Arkaad Tegevus
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?