Tasuta Mängud

Tobikomi hüpata mees

Mängu action

Tobikomi hüpata mees

Tobikomi hüpata mees Hinnang: 7/10

Tobikomi hüpata mees mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mario Bros tüüpi mäng, kus sa oled tegelane, kes on hüpata, liikuda, joosta mängu 7 erinevat maailma ja 28 taset. Liikuda iseloomu koos nooleklahve ja tulistada kontrolli all. Kontroll on kohandatav. Mäng koosneb erinevatest ekskursioonid, platvorme, kus sa pead hüppama ühest teise. Saa mängu lõpuni oma hüppeid. Sul on koguda nii palju kuldmünte, mis ilmuvad tour ja sulle lisapunkte. Sul on ka peidetud aarded, mis aitavad teil korraldada läbi enam mängu. Ettevaatust robotid mõrtsukad!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10413 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 344 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10413 korda
Tobikomi hüpata mees

Action mäng, kus teil on lahendada erinevaid ekraane ja platvormid, mis ilmuvad. Kõnni territooriumi kui võimalik hüpped igal ekraanil. Sa pead olema ettevaatlik, robotid, mis ilmuvad, on vaenlane. Kui robot puudutab sa siis sügisel ekraani ja siis surnud. Sa pead dodge robotid, mis tulevad mööda teed. Sa teile aarded peidetud relvi, et kaitsta ennast vaenlased. On üllatusi peidus küsimärke. Run ja hüpata läbi mängu kuni jõuad end turvaliselt.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tobikomi hüpata mees oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Tobikomi hüpata mees. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tobikomi hüpata mees ja see on seotud Action. Meie uus mäng Tobikomi hüpata mees on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tobikomi hüpata mees et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tobikomi hüpata mees
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96768
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?