Tasuta Mängud

Chihuahua appi

Mängu action

Chihuahua appi

Chihuahua appi Hinnang: 4/10

Chihuahua appi mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus väike chihuahua on päästa printsess ja et sa pead tapma oma vaenlasi ja läbima tasanditel, pealevõtmine võtme ja avab ukse. Hoiduge vaenlasi, et võib sind tappa, nagu kõik loomad leida erinevaid ekraane. Kasuta nooleklahve ja tühiku hüpata. Sa pead minema peksmise igal tasandil, haarates võti, mis avab ukse liikuda ekraanil. Kogum eri tasanditel, kus sa pead tegema erinevaid asju lahendada.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 11002 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 1016 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 11002 korda
Chihuahua appi

Mäng loomade, pead ületada erinevaid ekraane. Oled väike chihuahua koer on kiirenemist võti igal tasandil, mis avab ukse, sa pead avama ukse, et siseneda järgmisele tasandile. Platvorm mäng, kus sa pead hüppama püüda münte ja tapma vaenlasi, mis on loomad, näiteks hiired. Lihtne mäng, kus teil liiguvad läbi eri tasanditel erineva raskusastmega.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Chihuahua appi oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Chihuahua appi. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Chihuahua appi ja see on seotud Action. Meie uus mäng Chihuahua appi on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Chihuahua appi et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Chihuahua appi
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331431
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
97031
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30560
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?