Tasuta Mängud

Leia Printsess

Mängu action

Leia printsess

Leia Printsess Hinnang: 3/10

Leia printsess mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Otsi printsess labürindid. Sa pead olema ettevaatlik, et ohtlikke esemeid langeda. Kui saad objekti kukkumist, sa oled surnud. Sa pead Dodge ohtudest jõuda printsess ootab teid lõpus iga ekraani. Selles sõltuvust mäng, sa pead vabastama printsessi. Et seda teha, siis kasutage nooleklahve, kuid sa pead vältima fireballs et sind tappa, kui nad sind puudutada. Selles mängus, siis on 10 taset ja igal tasandil on raskem kui eelmine. Pallid kukuvad kiiremini ja sul on vähem aega, et saada printsess.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6732 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 66 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6732 korda
Leia Printsess

Need lõpus tuba ja printsess ootab teisel pool. Sa pead dodge tulekahju pallid langevad ja tappa, kui nad sind puudutada. See on osavusmängu ja kiirust, pead Dodge takistused ja vältida ohte jääte. Kui sa saad teisele poole tasandil, kuni printsess ja võetakse järgmisele ekraanile. Sa pead olema kiire ja olema ettevaatlik, et sa sind puudutada ainult surm selles mängus. Lihtne mäng, kuid see nõuab oma oskusi, et saada võimalikult kiiresti, et päästa oma armastatud. Run ta ootab sind!Piiratud aja jooksul.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Leia Printsess oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Leia Printsess. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Leia Printsess ja see on seotud Action. Meie uus mäng Leia Printsess on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Leia Printsess et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Leia Printsess
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96768
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?