Tasuta Mängud

Roni üles

Mängu action

Roni üles

Roni üles Hinnang: 5/10

Roni üles mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus, sa oled ahv ja pead hüppama, ronima ja sattuma torni jõuda kõrgeim punkt torn enne vee tõustes allapoole vahemikku. Kasuta nooleklahve või tähti W (top), A (vasakule), S (alla), D (paremal) ja Z hüpata. Sa pead minema üles seinad ja hüpates läbi mitmel tasandil, et jõuda tippu. Sa pead põgeneda vesi tõuseb, siis tuleb vältida uppumist guide. Jõuda tippu, et võita mäng.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10541 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 340 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10541 korda
Roni üles

Mäng, kus pead ronida torni, pead saada algusse vältides uppuda vett tõuseb jätkuvalt. Jump alates kivi kivi ja ronida seinad hoida ronida.Eesmärk on jõuda ekraani ülaservas. Vesi tõuseb alt ekraani ja on sulle, kui sa uppuma. Sul on käivitada oma edendamise üle vee. Kiire mäng, kus sa pead minema üles ja üles peatumata vältida veega. Hüpata, joosta ja ronida seinad saada torni tipus.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Roni üles oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega Roni üles. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Roni üles ja see on seotud Action. Meie uus mäng Roni üles on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Roni üles et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Roni üles
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?