Tasuta Mängud

3D Luuramine

Mängu action

3d luuramine

3D Luuramine Hinnang: 9/10

3d luuramine mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mängu, sa saad mängida spioon, kes peab saama ühest otsast teise ilma märgatud. Kasutage Z võti lahkuda pomme ja vajutage X plahvatama, kui olete valmis. Liikuda onto kõrgenenud plaat liikuda edasi järgmisele tasandile. Võite vajutada kuni vastu seina ja külgsuunas liikuda liikuda rohkem varglikkus. Võite push kastid poolt lihtsalt astud selle kohapeal.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6043 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 9.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hinnang põhineb 22 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6043 korda
3D Luuramine

Kasuta nooleklahve, et liikuda.Tühikut võimaldab teil võtta meetmeid. Ärge jätke juhendaja ja juhiseid. See samm on väga oluline, kui soovite, et saada oma jahe teravad ja õlilaik liigub.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega 3D Luuramine oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Action flash mäng nimega 3D Luuramine. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega 3D Luuramine ja see on seotud Action. Meie uus mäng 3D Luuramine on üks parimaid mänge Action leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega 3D Luuramine et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

3D Luuramine
TAGASI

Action enim mängitud mängud

Mõõkvaal Tasuta ►

Mõõkvaal

6
6 / 10 - 53436 häält
Mängitud
331114
korda

kiskja on lahti! Leia oma tee välja mere maailm. Juhised: Lahkumine mere maailm lahendades mosaiikpildi ja võidelda oma tee välja vangistuses. Kasutage üles, vasakule ja paremale nooleklahve ujuma. X hammustada (süüa saada tervishoid) Z-sidekriips ja murda kraami alanuolta spin oma vaenlaste eest ära minema. Surmamise ja hävitamise suurendab teie Rage, see teeb teid haavamatu ja saate tekitada rohkem kahju.

Vabadussõja Draakonid Tasuta ►

Vabadussõja draakonid

5
5 / 10 - 9706 häält
Mängitud
96769
korda

Draakonid on sõjas. On suur lahing tule taevas. Panustada lahing see draakon sõidavad üle. Tappa sõidavad lohe, kes üritavad sind tappa. Kindlustuste sülitamine tulekahju hävitab kõik. Hoiduge tulekahju draakonid! Juhised: kasutage nooleklahve või WASD liikuda ja hiire vasakut nuppu, et sülitada tulekahju. Sa ei kontrolli lend läbi taeva Dodge vaenlase rünnakud. Sa pead hävitama kõik draakonid, kui saad, et sa ei tapa sind.

Otsin Teemandid Tasuta ►

Otsin teemandid

5
5 / 10 - 2870 häält
Mängitud
30267
korda

Te olete ehted galerii Pariisis, ja öösel, kõik teemandid, smaragdid, safiirid ja vääriskivid on kadunud, oma tegelasele Aristokassid vaadates kõik teemandid ja leida väljapääsu enne kui aeg otsa saab. Leia teemandid, kaelakee teile boonuspunkti. Koos nooleklahvidega saab juhtida liikumist ja tühiku saab hüpata. Hoiduge koerad, sa kaotad elu. Run ja hüpata läbi kõik ekraanid, et saada lõpuks kõik ehted ja teemandid saate. Tahate teemandid?